| PiaggioBravo a întrebat:

Am o problema, am schimbat setu la piaggio bravoo ca nu mergea si nu vroia sa porneasca am luat un set de 50cc deoarece nu am gasit de 38 si acuma porneste dar nu da cata benzina trebuie adica bujia este uscata si nu pot sa il turez la maxim ca mere greu. Am un jigler de 4.6, trebuie sa pun un jigler mai mare? Multumesc!

1 răspuns:
| Ivancic09 a răspuns:

Pai jiglerul trebuie mai mare clar din cauza asta nu se tureaza pentru ca nu primeste benzina cata trebuie si vezi si sa nu iei chestii ieftine sau second hand ca sa nu faci motoru varza!