| BaiatulSecret a întrebat:

Buna seara am un scuter electric motor de 1500 w, am avut o baterie de 60 v 20 ah, și să stricat, as dori sa cumpăr o baterie după AliExpress de 60 v 50 Ah credeți că este vreo problema daca este ah mai mare?

1 răspuns:
| teclado a răspuns:

NU te complica bateria este foarte grea asa ca o sa te coste o avere transportul.
ASA CA EU ITI RECOMAND gpbatteries.ro
au toate bateriile de pe planeta deja in stoc aici in Bucuresti
si daca nu au nu te pun pe tine sa platesti trasportul din china

asa ca ei au si fabrica de baterii
asa ca ei au preturi bune
asa ca gata iei de aici baterie ca e ieftina
daca nu au in stoc sau pe site dale telefon ca ei au departament de asistenta tehnica

gpbatteries.ro