| Valentinnn004 a întrebat:

Bună seara, aș dori să achiziționez o motocicleta la mâna a doua, la ce ar trebui să mă uit prima data să văd dacă nu e stricată etc sau daca a făcut accident cu ea?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești la primul "motor" ia cu tine un inițiat, dacă nu ești, stii tu mai bine ca noi ce ai de făcut

1 răspuns:
| florin926481f a răspuns:

Cel mai bine este sa iei un mecanic cu tine, daca nu poti sa faci asta te uiti la lant, furca(sa nu curga), pornesti motorul la rece si esti atent sa vazi daca bate ceva la motor, discurile si detalii ce tin de estetica, carene zhariate, sparte