| Winners10 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez o masina si as vrea cateva pareri daca ma puteti ajuta. Bugetul e cam 6500 euro.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.autovit.ro/......hi/lancer/

Un Mitsubishi Lancer... e o masina foarte fiabila si arata intr-un mare stil.

Am avut una 3 ani... era ca un tanc

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Oamenii seriosi nu raspund neseriosilor.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Mergi pe un Logan nou. La pretul asta e best-buy.

| dolceromania a răspuns:

Vrei o masina buna? Iti recomand Mercedes c200 kompresor, cauti motor 1, 8-2 benzina, ai 163 cp consumul bunicel, consumabile ieftine, o maina care iesi in evidenta.Cumparo de la nemti, pretu cam 3500-5000.Ramai si cu bani si o masina care merita.

| Winners10 explică:

Stiu ca sunt foarte multi copii, dar m-am gandit ca mai sunt si oameni seriosi.

| Vyrnfa a răspuns:

Pai depinde unde o folosesti: exlclusiv oras, naveta, naveta+oras, cat km faci, iti trebuie o masina cu portbagaj mare sau una cu unul mic, ai bani pentru intretinere etc...Depinde de multi factori cand alegi o masina

| Mocanu_Marian_1987 a răspuns:

Mai bine iti ei un logan nou cu garantie decat sh cu probleme ascunse