| alin1317 a întrebat:

Cat costa sa monteze baia de ulei la un logan?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| OnlyMeAndy a răspuns:

Pai, sa vedem.
Tinand cont ca o baie de ulei pentru Dacia Logan la dezmembrari este in jur de 150 lei + mana de lucru adica inca 50-100 lei... sau baie noua 800 lei + mana de lucru 50 - 100 lei...
Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| alin1317 explică:

Multumesc mult

| alin1317 explică:

Am cumparat-o de la dezmembrari si am dat 200 lei + 80-100 lei mana de lucru, este ok. Iti multumesc.

| OnlyMeAndy a răspuns (pentru alin1317):

Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor si stai linistit, nu ai pentru ce, pentru ca si eu daca nu aveam nici o idee sau era un vaga procedam la fel ca tine.
Cand mai ai nevoie de alte piese, de orice masina iti recomand www.autokarma.ro, iti faci cont si ai orice :P