| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, detin un audi a4 b7 2.0 tdi(140cp) cod motor bpw(un singur ax), este normal zgomotul turbinei? Mentionez ca masina trage normal!

https://youtu.be/WLykhRi3cb8

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Da, e normal.
Am condus asa ceva, nu vorbesc aiurea.
Buna ideea cu video... asa am auzit si eu motorul, altfel nu-mi dadeam seama daca e ok sau nu.

| ioan135 a răspuns (pentru danbnz):

Eu cred ca am pierdere de presiune se aude din interior daca am clima si geamurile inchise, cand accelerez dar nu brusc daca accelerez brusc nu se aude, ca un fel de pierderi de aer asa intrerupte ce credeti?