| raducristian1 a întrebat:

Maine as vrea sa ma inscriu la scoala de soferi. Ma pot inscrie maine daca fac 18 ani fara 3 luni abia Joi, adica inainte cu 3 zile? Si am o intrebare legata de sala. O pot da inainte de 18 ani, sau la fel ca examenul practic, dupa 18 ani? Dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, te poti inscrie, fara nici o problema.
In schimb examinarea, atat teoretica, cat si practica, o poti sustine doar dupa 18 ani.

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

De inscris te poti inscrie, oricum prima ora de traseu o sa o faci peste cateva zile deci treci de pragul celor 3 luni. Examenul, atat teoretic cat si practic, il vei da dupa ce implinesti 18 ani.