| Tudor2k2 a întrebat:

Buna seara TPU, astăzi când ma întorceam spre casa, am observat ca am martorul de la ESP aprins și nu se stinge dacă apus butonul de ESP.Acum 2 luni am schimbat rulmenții și senzorul de abs, din cauza ca aveam martorii abs ESP și servodirectie din bord aprinși.Acum este doar ESP ul, mentionez ca pe jos este ud, a plouat recent.Nu pot sa ajung zilele acestea la o diagnoza ca sa aflu concret problema

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e întrebare sau ce?
Dacă nu ajungi la service Dumnezeu cu mila

| Tudor2k2 explică (pentru anonim_4396):

Pai ce altceva sa fie? Am zis ca poate s-a mai confruntat cineva cu problema asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tudor2k2):

Mulți am avut becuri aprinse și probleme cu mașina dar tot la servis am rezolvat
Care s-a apucat singur a plătit mai mult la servis pe urma

| Tudor2k2 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu am cum sa ma apuc singur, ca nu dețin nicio aparatura din service, dar sa știu măcar la ce sa am aștept laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tudor2k2):

Este un senzor la volan la esp ala se strica de obicei
Dar na tot mecanicul spune exact ce e si cat costa

| Tudor2k2 explică (pentru anonim_4396):

Da, știu e vorba de G85, pe care l-am schimbat in trecut, cred ca este un contact imperfect pe undeva, deoarece astăzi s-a stins și apoi după câțiva km s-a aprins iar