| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, vreau sa achizitionez aceasta masina https://www.autovit.ro/anunt/opel-astra-ID7GCxgh.html
Planuiesc sa merg la un test computerizat cu ea. Cat ma poate costa verificarea, merita? Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 150 lei e o verificare standard. E cam 1 ora de manopera la un service

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Multumesc

4 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Are km dati inapoi cel putin inca 100.000.
Ca si idee am o masina cu 430.000 km si are volanul impecabil nu jerpelit ca Opelul din imagine.
La fel si interiorul.

| anonim_4396 explică (pentru Digikey):

Am vorbit cu un domn de la firma respectiva si a spus ca este de acord sa testam masina la un service ales de mine, banuiesc ca nu ar fi acceptat daca stia ca nu este in regula masina. La test se va vedea totul inclusiv kilometrii reali, nu?

| Digikey a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare meserie are trucurile ei.Eu nu as cumpara o masina cu volanul consumat.