| Deea4147373 a întrebat:

Buna, stie cineva cand este bine sa te programezi pentru examenul auto astfel incat sa pici la Bazilescu? Am auzit ca in aceasta zona se da o data pe luna si nu stiu cam in ce zi/zile sa ma duc la programare. Intreb asta fiindca mi-a recomandat instructorul acest traseu si este vorba si de putin noroc ca sa prinzi aici. crying(

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sunt suficienti idioti pe sosele. Nu deveni si tu unul dintre ei, bazandu-te pe noroc.