| aphrodite26 a întrebat:

Stie cineva ce ulei se foloseste la Volkswagen Touran 2005, 6 trepte? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Presupun ca e vorba de 2.0 tdi? Poti merge si pe castrol dar nu mai recomand sunt patit cu 3 incercari deja pe castrol si uleiul il papa. Alte marci bune liqui moly 5w40 sau ravenol.

| Crackman a răspuns:

Iei frumos seria de la masina si poti merge la orice magazin pentru auto gear.
Iti dau exact ce ai nevoie

| GouDidodino a răspuns:

Depinde de tipul motorului, din ce informatii oferi nu prea are cineva cum sa stie, motor 1.9 sau 2.0? Are sau nu filtru de particule? Pompe duse sau common rail? Câți kw are?