| anonim_4396 a întrebat:

Buna, stie cineva daca merita sa imi cumpar aceasta masina si la ce probleme sa ma astept: consum, consumabile, piese.
Merita de cumparat?
Lexus ct200h an 2010-2012
O seara buna.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu merita, nu te ajuta la nimic.

| Wr3nch a răspuns:

Ai uitat sa menitonezi numele mirobolantei masinilaughing

| Liviu a răspuns:

Ai grija, masinutele contin piese mici pe care le poti inghiti cu usurinta, sau te poti intepa in picioruse, sa faci buba.Ori si mai rau, sa pierzi vreo piesa si sa te trezesti ca laughing numai e buna masinuta.Ouf...ce rai suntem.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e o marca foarte bună, ia-o pana nu se termină!

| Adrian5575 a răspuns:

Recomand cu caldura. Cea mai buna masina.

| SucDăMere a răspuns:

O mașină excepțională, se ridică la așteptările oricărui cumpărător, si le si întrece, recomand cu incredere, consum mic si risc mic de stricare a pieselor