| alexandra0000009 a întrebat:

Stie cineva o marca de masina tip "city"? Si ce parere aveti de masinile Opel Astra classic?(consum,pret,comfort, etc)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E o masina relatv economica la intretinere si la piese insa e si o masina oarecum low cost. pretul eu zic ca e corect pentru ceea ce ofera.

| gelu1970 a răspuns:

Opel? o suferinta pentru multi. au imbunatatit calitatea produselor?

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Opel astra classic = Dacia Logan 1

| MaRiUsSs99 a răspuns:

Ford focus este o masina buna la toate, da nici opel nu ii rau da nu pre ai confort si spatiu laughing))