| M7689 a întrebat:

Bună.
Știți companii ce închiriază mașini într-un oraș ce pot fi predate/ lăsat într-un alt oraș? De preferabil din București și să fie lăsată în Brașov/ Timișoara
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sixt

| Alverto a răspuns:

Pai o poți lăsa dintr un oraș în altul și apoi să pleci acasă (cu altă mașină presupun sau cu autobuzul) trebuie ca respectiva companie să aibă mai multe sedii, adică pe mai multe orașe, ceea ce improbabil. Pentru că altfel nu are cum sa iei cheile și apoi să o lași Intr un alt oraș decât cel din care ai închiriat-o.