| Bianca_8176 a întrebat:

A-ti mers vreodata cu avionul? Am o teama, oarecum..Imi puteti spune ce senzatie este?big grin

Răspuns Câştigător
| alex99_9407 a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi! Este foarte tare, am fost de vreo 9 ori cu avionul in Spania si a fost super.Nu mi-a fost frica nici prima oara, ba mai mult am stat la geam sa ma uit in jos(totul era asa de miiiiiicccc), si parca stateam pe loc, aterizarea a fost super(nu stiu dc unii spun ca aterizarea e nasoala, aproape ca nu se simte nimic decat ca auzi un zgomot si atat iar la decolare e super tare, in primele 4 ori cand am fost nu m-am uitat in jos la decolare pentru ca nu stiu dc dar imi era frica dar apoi cand am mai fost odat' m-am uitat si chiar a fost misto, nu stiu dc imi era frica.mai bine mergi cu avionul decat sa te prinda o saptamana -doua pe drum (depinde unde mergi, eu am fost in Spania si am facut 3 zile cu autocarul si apx 3 ore cu avionul)Nu ai de ce sa te temi, ba mai mult trebuie sa te mandresti pentru ca nu multi au fost cu avionul! Bafta sper sa nu-ti fie frica si sa te distrezi. Aaa si era sa uit ia cv la tine ex un rebus, un joc, un caiet sa scrii cum ti se pare sau sa desenezi ca sa nu te plictisesti. Funda?

| Bianca_8176 explică (pentru alex99_9407):

In Italia si Franta merg big grin sper sa fie okk! merci de raspuns happy

| alex99_9407 a răspuns (pentru Bianca_8176):

Npc! Ms de funda!winkingSa ai un zbor placut si sa te distrezi acolo unde mergi!

| Bianca_8176 explică (pentru alex99_9407):

Merci si eu!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Dinozauri sunt prea mari sa mearga cu avionul.

◕ Banuiesc ca senzatia e ca si cum zbori cu o masina pe autostrada dar totusi nu auzi decat bazait fin aproape insesizabil.

◕ Ar trebui sa te tina cineva de mana daca tot iti este frica.

◕ Sau ai putea sa te gandesti la altceva.

◕ Gandeste-te ca tu esti pilotul avionului si nimic nu se va intampla.

◕ Un weekend placut.

| Danielcristian a răspuns:

Eu am fost si nu mai merg in viata mea.
la decolare e ok, la aterizare e baiul.

| rexxx a răspuns:

Nu se simte nimic zici ca stai pe loc! relax&enjoy

| Bumbu89 a răspuns:

E suuuuuuuuuuuuuper cu avionul

| KaleidoscopEmyLara99 a răspuns:

A fost super. E ca intr-un carusel.Nu trebuie sa te temiwinking

| cristi777 a răspuns:

Este un pic ciudat atunci cand se dezlipeste de pista big grin in rest...este bine, asta daca nu vor fi si goluri de aer pe parcursul traseului happy