| xSuntUnCascaval a întrebat:

Am 17 ani acum si m-am gandit sa imi cumpar motor. Acum eu m-am gandit sa imi cumpar un motocross dar si sa il inmatriculez tot, tot. Intrebarea mea este, mai bine merg la risc mereu(pe la noi politia rutiera nu iarta) sau imi iau si carnetul A1 si inmatriculez motocross ul.

Alta intrebare, pentru motocross, daca vreau sa ies pe sosea trebuie sa am caucicuri speciale sau?

Ce motocross recomandati de 125?

Funda! =)

1 răspuns:
| Tirisvald a răspuns:

Salut. Pot doar sa raspund la treaba cu permisul. Daca nu-ti faci si te prinde politia vei ajunge la inchisoare deoarece este infractiune.