| TriceleRon a întrebat:

Am achiziționat recent un obdeleven pro si incerc sa imi dau seama cum sa il folosesc pentru a coda. Unde aș putea găsi o lista cu coduri si cu canale pe care se pot lucra? Si cum sa fac asta din obdeleven?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cate am vazut, aplicatia lui e mai mult ajutatoare pentru cei care nu au habar de diagnoze, si face modificarile automat, in baza unor credite.
Nu stiu daca poti coda manual cu el, cum se face in VCDS, Delphi si altele.