| 012345678910bbb a întrebat:

Am fost programată la examen auto la Cora Pantelimon. Ce traseu e? Pe unde mă ia? Dau funda

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vei afla la momentul respectiv. Nu suntem clarvazatori.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duce in cora la mec donald s si după aia o sa te ia la film cu el, Ai vrea nu?laughing

| TheGentleman a răspuns:

Polițistul te duce unde vrea el. Nu o să-ți spună: „mergi pe strada x". Îți va da comenzi simple, pe care tu va trebui să le execuți respectând semnele de circulație și codul rutier.

de exemplu: mergi înainte! fă dreapta/stânga (tu trebuie să fii atent, poate nu ai voie să faci dreapta sau stânga

parchează etc happy