| Anonim3641 a întrebat:

Am o problema mi sa topit portul la o siguranță auto, as vrea să știu dacă se poate repara.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se numeste port ci suport si se gasesc in orice magazin auto. Mai trebuie si unul care are cunostinte minime de electricitate si un pistol de lipit.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Du-te la un electrician auto sa iti rezolve problema respectiva ca sa nu ti se intample la fel si cu celelalte si sa depisteze problema respectiva, sa o rezolve si sa afle si motivul pentru care s-a intamplat asta.