| CaLyStuu a întrebat:

am o rugaminte destul de mare. Am o masina, hyundai accent 2007, care a inceput sa imi faca probleme. A inceput sa troncane, si am aflat ca bieletele sunt de vina, astea le-am schimbat, si acum merge perfect, apoi face un scartait cand o pornesc, si se aude de la rola de intinzator, dar tot caut pe internet si nu gasesc, ma puteti ajuta?
Si de ceva vreme, am si parbrizu spart, asa ca un parbriz la mana a 2 - a, la un pret convenabil.

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Da rola intinzatorului are joc in rulment. si daca pe parbrij e ciobit putin sun supstante sa ti-l faci la loc