| IonutRazvan a întrebat:

Buna ...tpu! - Am si eu o intrebare. defaapt sa va dati cu parerea...

-As vrea sa-mi achizitionez un OPEL TIGRa... sunt cam la inceput
si as vrea sa imi spuneti se gasesc piese usor? sunt scumpe?

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Daca iti iei tigra si esti la inceput ai facea cea mai buna alegerewinking te asigur. piese ieftine, masina buna, desing frumos, consuma putin, nu e scumpa. Ai face o alegere chiar buna cu tigra happy eu nu am tigra dar am multe cunostinte care poseda aceasta masina si nu se plang de ea. baftawinking

3 răspunsuri:
| Mihai212 a răspuns:

Aici depinde, de anul in care s-a fabricat masina. Din cate am vazut, piesele nu sunt foarte scumpe, depinde de situatia ta financiara. Din ce an vrei masina?

| CristyCubx7 a răspuns:

Am eu un opel tigra de vanzare imatriculat daca vrei mai multe detalii baga id-ul meu cristy_cleveland