| StDrOg a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu niste jocuri, deci am un pc asa de slab ca ii din epoca de piatra laughing uitati : PROCESOR:AMD SEMPRON(TM) 2600+, MMX 3D NOW 1. 81GHZ
MEMORY :1022MB RAM
PLACA VIDEO:RADEON 9200 SERIES TOTAL MEMORY 128MB
CURRENT DISPLAY MODE 1280X1024(32BIT) (75HZ)
Treaba este ca vreau un joc care sa fie gen 'city car driving'
si sa imi mearga
sa fie cel putin la fel de smecher PLZZ stiu am un pc slabbbb,, se apropie ziua mea oricum si imi schimb tot pc-ul dar vreau niste jocuri acum plzzz sa fie gen city car driving, sa pot vedea din interiorul masinii va rog. Dau fundita plz happy

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NFS Porsche, ala e miezul. Mai era ceva gen Midnight... ceva. NU mai stiu, am avut calculator ca al tau pina in 2007...

| StDrOg explică (pentru KodrutZ):

Man dar niste jocuri horror stiti plzzz dau funda happy

| KodrutZ a răspuns (pentru StDrOg):

Doom 3.