| George327 a întrebat:

Am un Citroen Berlingo din 2002 cu numere de Spania si incerc sa o imnatriculez in Romania, dar taxa de poluare este prea mare si nu am de unde sa o platesc, mai exact 12064 lei. Am incercat sa ii dau in judecata, dar am pierdut procesul, nu stiti alte modalitati de a inmatricula o masina in Romania?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In Romania nu mai ai nici o sansa. Singura solutie este sa o imatriculezi in Republica Moldova findca s-a terminat faza cu Bulgaria. Acolo s-au mutat jumatete din posesorii de masini pe Bulgaria!

2 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Inscrii-o pe bulgaria

| George327 explică:

Pe Bulgaria nu mai tine faza, caci baga astia lege cum ca nu ai voie sa circuli mai mult de 3 luni in Romania cu numere straine.