| kinder96 a întrebat:

Am un golf 5, motor 2.0 tdi, imi cam bate volanta dar la pedala nu o simt, voiam sa stiu daca pot sa mai merg cu ea asa pana cade, sau daca mai afecteaza alte piese?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu vrei sa cauzezi si alte stricaciuni si sa fii nevoit sa scoti mai multi bani din buzunar, eventaul sa nu ramai cu masina in drum, mai bine te-ai duce de pe acum la mecanic sa o schimbi.

| alex055 a răspuns:

Salut,tatăl meu e mecanic, din câte am mai auzit eu de la el când vorbea cu alți oameni, nu afectează cu nimic alte piese