| Stan_Mihail_1997 a întrebat:

as dori sa stiu daca pot trece de la o bara fata simpla, la una cu proiectoare, acum pe masina o am simpla si e rupta si vreau sa cumpar una cu proiectoare si nu stiu daca am voie.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti trece, dar cel mai probabil vei fi nevoit sa faci si instalatia electrica pentru acele proiectoare, iar daca vrei sa o faci bine, poate fi destul de complicat.

| Stan_Mihail_1997 explică (pentru OldSoul):

Am vazut ca sunt trase niste fire pe un furtul in ambele parti, dar nu si mufa aceea,,,

| OldSoul a răspuns (pentru Stan_Mihail_1997):

Nu e neaparat ca acele fire sa fie de la proiectoare, daca sunt trase teoretic ar trebui sa aiba si mufele daca sunt de fabrica, dar daca nu au mufe deloc cel mai probabil sunt ceva improvizatii.
Mai bine ar fi sa mergi la un electrician care se pricepe si sa te ajute el sa le montezi.