| Tănase_Robert_1999_cQpl a întrebat:

Bună, TPU, aș vrea să devin reprezentat Oriflame! Aș vrea să aflu ce trebuie să știi înainte să devii reprezentat, mai detaliat, aș vrea să știu, dacă trebuie plătit transportul, ce primesc din asta, ca reprezentat, comanda de cât trebuie maxim dată, adică preț, ahh. sunt băiat! Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa devii reperezentant Oriflame, trebuie sa ai peste 18 ani.
Cel care te introduce in reteaua Oriflame are obligatia sa-ti faca training si sa te ajute pas cu pas la primele comenzi, explicandu-ti pe indelete ceea ce trebuie sa faci.
Comenzile se depun si se platesc online, cu tot cu transport.
Cauta un reprezentant Oriflame la tine in oras si roaga-l sa-ti explice detaliat ce reprezinta asta.

Sansele ca un baiat sa vanda Oriflame la femei, sunt mici, foarte mici, dar ma rog, poti incerca ca sa te convingi.

| Tănase_Robert_1999_cQpl explică (pentru Violleta2022):

Ok,mersi mult!

| LaviniAndreea16 a răspuns (pentru Violleta2022):

Donna,tin sa te contrazicwinking
Am echipa Oriflame, iar baietii din echipa sunt ''fruntea''
Au comenzi mari, astfel raman cu bani, iar cadourile pentru femei le ofera iubitelor.

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Eu sunt consultant Oriflame, mi se pare ca iti ofera cele mai multe avantaje. Daca doresti sa-ti ofer mai multe detalii, imi poti trimite un mesaj.o sa-ti raspund cu drag!