| Dennisman3821 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa imi cumpar un scuter, numa ca mi-ar trebui un scuter mai puternic pana in 5000 de lei
Puteti sa ma ajutati?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu acum iarna ai nevoie de scuter, dupa principiul iti faci iarna car si vara sanie?
Cred ca la 5000 iti iei unul bun doar second, m-am uitat as afugitiv pe un site la scutere de calitate de la aprilia, Piaggio, vespa si costa in unele cazuri mai mult ca masinile taranoilor cu numere de Bulgaria sau volan pe dreapta laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te pe olx.ro sau mergi la dealeri de scutere second hand, din orasul tau sau imprejurimi si vezi ce au ei spre vanzare, ca sa-ti poti alege, incadrandu-te in banii pe care-i ai.

| sierra1 a răspuns:

Tu ne ceri bani, cumva?