| C3R1 a întrebat:

as vrea sa stiu daca in State poti sa iti pui pe masina orice stage, daca poti Pune Motor de cat vrei pe ea etc?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia au motoare de 10L tuningul nu are limite la ei, ard petrolul ca apa care o consumam noi

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu se poate, legea este valabila si acolo, omologarile si standardele masinilor trebuiesc respectate in toate tarile civilizate.

| sierra1 a răspuns:

Au și ei un organism specializat - gen RAR la noi - care omologhează (sau nu) un autovehicul