| 000000643682 a întrebat:

Buna TPU.
Astăzi am examenul teoretic.
Când mi-am făcut fisa medicala, mi-am pus ochelarii deoarece nu vedeam cifrele de la distanță. Nu stiu dacă pe fisa medicala e scris ceva in legătura cu ochelarii, ca port ochelarii, deoarece este la sediul școlii.
Întrebarea mea este, pot la examenul teoretic sa merg fără ochelari?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti sa mergi, nu te intreaba nimeni daca porti sau nu ochelari, mai ales ca este vorba, la tine, de vederea la distanta si la proba teoretica trebuie sa vezi bine de aproape.