| Luci88 a întrebat:

aveti idee cat costa un microfon, pentru o statie auto? funda +vot

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de statie, unele au chiar intrare de mufa de 3.5 mm (Nu multe dar exista) si pentru acelea gasesti si la 10 lei, cele cu mufa standard de intrare audio sunt pe la 35 de lei cele mai ieftine mirofonae desii nu sunt chiar microfoane dar au aceiasi functionalitate si preturile cred pana unde iti permiti... un Westland daca vrei ajunge si la 1500 de lei pentru un simplu microfon!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Din cate stiu eu cand cumperi o statie important e puterea pe care o are(sa bata pe o raza mai mare). Toate difera una de cealalta la fel ca si antenele. Poate gasesti aici ce te intereseaza : http://www.statii-auto.ro/magazin/?gclid=CPKEqtycwK4CFYPO3wodOHbaMA

| NELIX6 a răspuns:

Unele microfoane le gasesti si la 50 ron