| Luci88 a întrebat:

care masina va place mai mult, si e mai buna? Golf 5 sau Audi a 4 din 2005? Fundakiss

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari mere cu pere. A4 e un golf premium, normal ca e mai bun in comparatia directa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Golf 5 m-a dezamagit total la interior si tinuta de drum.
Fara sa exagerez, un Fiat Punto din 2003 e mult mai dragut, confortabil, manevrabil, economic, etc.
Audi e brandul premium al grupului din care face parte Volkswagen, normal ca un A4 e superior unui Golf.

| MariusF23 a răspuns:

A4.

| Luci88 explică (pentru MariusF23):

Dece audi? din motivul ca e mai aspectos? s-au de ce?

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru Luci88):

Golf imi place mai mult si parca e mai potrivit pentru o doamna.Acum depinde de motor, dotari etc

| MariusF23 a răspuns (pentru Luci88):

Nu numai ca e mai aspectuos, dar e mai performant, piesele sunt de alta calitate fata de Golf.

| AndyPeScurt a răspuns:

Golfu 5 se strica rapid daca vrei neaparat golf ia-ti un golf 4 din 2004 sau un audi a 4...
Nu fa greseala de a cumpara golf 5...

| AlexandraAlexa2014 a răspuns:

Clar golf pentru o doamna/domnisoara. Si eu am avut 5 ani fara probleme. sunt ieftine la piese, usor de intretinut si usor de condus

bafta in alegere!