| Den1470 a întrebat:

cat costa un EGHEREU pentru Opel Astra G Caravan, nou si/sau second-hand?

4 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Un cod de motor, o capacitate ceva? Noi nu putem da seama ce EGR iti trebuie, cu atatea detalii. Original sau aftermarket?

| Den1470 explică (pentru emoboy):

Original

| emoboy a răspuns (pentru Den1470):

Ce motor ai? Costa 770ron original GM pentru motoarele:Z14XE, Z16SE, Z16XE, Z16XEP, Z16YNG.

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Pai un eghereu pentru opel astra G caravan costa multi bani, cam 40 lei bucata si la sh e si mai scump
cam 800 de lei. Nu glumesc, eu is doctor cu diploma de cavaler in armura si am o dacie 3468 cu faruri portocalii