| AestheticPerf a întrebat:

Cat de buna/fiabila este o masina Subaru Impreza Diesel? Pe Benzina stiu ca sunt fiabile, dar as vrea sa imi iau una pe motorina si nu stiu daca as face o alegere buna. FUNDA!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e alegere buna motorina, doar hibrid - electric alea sant masini de viitor. Intr-adevar atrage una de benzina pentru forme si design cu 3 usi etc. Dar in timp cand te vezi obligat sa schimbi masina nu merita. Mai bine dai multi bani pe una electrica in urmatorii 5 ani cand le fac mai performante si o ti pe viata

| danbnz a răspuns:

Man... impreza pe diesel, sa fim seriosi!
Benzina boss!