| AestheticPerf a întrebat:

Buna, TPU! Ce parete aveti de motorul 2.0 diesel de 140 Cp din 2008? Este un motor de care ar trebui sa ma feresc? Intreb asta pentru ca mi- as lua un Jeep Patriot de 2.0 CRD 140CP din 2008 si am inteles ca e motorizarea de la VW. Am auzit ca e mai stricacios, dar poate pe un jeep cu 1.61 tone si fiind din 2008be mai ok. FUNDA! big grin

2 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Daca te uiti pe mobile.de vezi masini cu 700.000 km cu motoare de 2.0 diesel VW.
Alea apoi ajung in Romania cu 160.000 si auzi vaicaretii ca vai doamne sunt stricacioase.

| Raji_Jawwash_1995 a răspuns:

Salut! Parerea mea e ca masinilie mari trebuie sa aiba un motor de peste 2.5 ca sa mearga cum trebuie si sa ai senzatia ca (,) conduci un SUV