| joghu22 a întrebat:

Ce suma (in euro) ati da pe o masina, Hyundai Accent din 2007?

Răspuns Câştigător
| Andrusk2 a răspuns:

Salut. Am avut si eu un Hyundai de acesta si l-am dat cu 3000 de € ca totusi este din 2007 are o varsta. Nu ridica la pret ca nu merita

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic mai mult de 1500euro

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Maxim 1500e daca arata decent si e intretinuta, de la 1000e in jos, daca e putreda ca majoritatea.

| tudor1967 a răspuns:

Salut. Am avut si eu un Hyundai de acesta si l-am dat cu 3000 de € ca totusi este din 2007 are o varsta. Nu ridica la pret ca nu merita