| Faranume97 a întrebat:

Buna TPU! Cei care ati luat traseul la c+e, stiti care sunt punctele de eliminare? Vi s-a intamplat ca inainte de examen la condus sa va zica instructorul cum sa conduceti, de exemplu in giratoriu sa va zica :ca un pic mai in dreapta!
Eu luni am examenul si am emotii...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mi.a explicat daca merg in oras sa am grija pe o portiune de drum la pietoni si semnalizare. De fel mai ajuta pe aia care au emotii le zice semnalizare schimba vuteza etc. Daca cade politist de treaba mai tolereaza ei dar nu greseli grave