| Luci88 a întrebat:

Cum sa ajung din Olanda in romania? scriu direct romania pe gps? Sau Germania? Austria? Ungaria? Ce tara din astea trebuie sa scriu si xe oras? Ca sa ajung in romania. Va multumesc din suflet! Fundakiss

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde cat de bun e GPS-ul. Daca merge ok in tot traseul tau, pui la destinatie direct Romania, orasul in care vrei sa ajungi, sau punctul vamal prin care stii ca trebuie sa treci.
Inainte de a porni la drum, iti recomand sa-ti verifici traseul dinainte si sa-ti notezi cateva drumuri/orase prin care trebuie sa treci, sa nu te trezesti ca o ia GPS-ul aiurea si pornesti in alta directie, ca se poate intampla.
Drum bun!

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mor! Mi-am schimbat parerea despre tine sa moara Amsterdam de nu e asa laughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bagi direct adresa ta din Romania apoi dupa ce ai introdus adresa te intreaba tara sau o gaseste singur in caz ca e modern gps.

| AliLina2 a răspuns:

Pai da..cauti Romania si orasul in care vrei sa ajungiajungi.dar sa fie bun gps-ul sa nu ajungi prin alte parti.