| darkstyle99 a întrebat:

Buna TPU.
Daca iti cumperi o masina din strainatate in rate(leasing) si pleci din tara respectiva fara sa mai platesti dupa aceea patesti ceva?
Funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu patesti nimic boss, iti fac aia cadou masina ca doar e niste fraieri care nu au auzit de romani care fac orice sa dea o teapa

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei095gmr a răspuns:

Nu cois, iti v.or face cadou si o camera, sa ai si racoare, ca na acum e cald afara, da iarna o sa fie cam greu si iesi de acolo in 8-9 ani, dar, daca scrii o carte..in minim 5 esti acasa