| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp vreau sa îmi cumpăr o mașină, iar până la urmă am găsit ceva sa îmi placă, un Subaru Legacy (2006-2009). As vrea sa știu cât mai multe despre această mașină sau despre aceasta marca, in special problemele și minusurile acesteia, nu treabă cu consumul mă interesează. Eventual daca mai sunt forumuri active despre aceasta discuție puteți să îmi lăsați un link.

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu is expert sau ceva in Subaru dar ma uit la " 99vehicles tv " pe Youtube ce are un Subaru Impreza si din cate zice el : Subaru e construit mai bine ca o masina din Germania (mai rezistenta), daca e benzinar consuma benzina la greu dar sunt fiabile, diesel la japonezi nu sunt la fel de reusite, interiorul ca confort e sub cele din Germania, piesele se gasesc mai greu si sunt scumpe fiindca sunt rare.Asta e doar o parere personala dar eu as sta departe de masina asta dintr-un simplu motiv, piesele se gasesc greu si de multe ori trebuie sa astepti mult dupa ele.As recomanda sa te uiti dupa ceva marci mai populare in Romania. Poti sa imi zici eventual un buget si cam ce vrei de la o masina?