| Cameleonnn a întrebat:

Doresc sa achizitionez o masina care a fost rulata in Belgia. Stie cineva cam cum sunt masinile de acolo? Sau poate cineva sa imi dea mai multe detalii?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt pline de indoituri, dar tehnic destul de ok, si cel mai important, istoricul de pe Belgia e destul de corect, acolo se depisteaza usor modificarea kilometrajului, si se pedepseste aspru.
Verifica-le pe site-uri de verificare VIN, ar trebui sa fie date reale.