| floriana08 a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o masina suv nu ft mare(sunt fata-1, 60m).
Pana acum am condus un audia4a si nu stiu ce sa aleg intre:
Renoul captur sau kadjar
Nissan Qashqai
Suzuki vitara
Modele peste 2015-2016. Nu ma deranjeaza daca ar fi cutie manuala, dar mi-ar place sa fie automata. Nu stiu cum sa le combim. La ce model automata este cel mai bine sa nu am probleme grave dupa...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nissanul e o clasa peste tot ce ai amintit acolo

| sierra1 a răspuns:

Păi decât "Renoul captur" sau "Suzici vitara", mai bine un porsche cayenne

Răspuns utilizator avertizat
| Pantagruel a răspuns:

Renault e masina?
Suzuki e gunoi la interior.

| Dumnesao a răspuns:

Ca si interior Suzuki e cam simplu si ieftin.Dar cred ca e cel mai ieftin la intretinere dintre astea.