| AestheticPerf a întrebat:

Este bun un Audi A3 2011 de 1.4 benzina TFSI cu 120-170CP ca prima masina? Si as vrea sa stiu si cat de fiabila este, si daca consum mult in oras deoarece nu voi face drumuri lungi, si aici ma refer de 200-300km. Poate aproximativ asa a sfarsit de saptaman un drum de 120-180km dus-intors. FUNDA!happybig grin

Răspuns Câştigător
| mariuscdrz a răspuns:

Fereste de motorul de 1.4 160 cai, pe langa mananca ulei la greu (tot grupul vag mananca ulei, in special la benzinare), e si ff problematic motorul.

2 răspunsuri:
| mariuscdrz a răspuns:

Tot am auzit ca cica au problema cu injectoarele.