| SmecheruCuSpate a întrebat:

Ieri am fost admis la examenul auto. Azi am fost sa imi iau dovada dar cei de acolo au spus ca nu pot sa elibereze ca permisul a fost deja eliberat si trebuie sa astept sa vina. Ati mai intalnit povestea asta?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am mai auzit persoane care s au plans de asta, aparent asa functioneaza sistemul. Ai rabdare, in cateva zile ajunge si permisul

| anonimg a răspuns:

Sa inteleg ca ti-a fost retinut permisul.
Acum este norocul tau; bucura-te de asta.

| SmecheruCuSpate explică (pentru anonimg):

Nu a fost retinut. A fost eliberat si trebuie sa ajung in cateva zile, dar mie imi trebuia dovada azi

| anonimg a răspuns (pentru SmecheruCuSpate):

Am inteles acum.

| andrei6898 a răspuns:

Clasic institutiilor românești. In principiu ar fi trebuit sa iti de dovada...