| joghu22 a întrebat:

Buna TPU. La scoala de șoferi iti poti alege masina pe care vrei sa faci?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca scoala de soferi are mai multe marci de masini poți alege. De obicei sunt si preturi diferite daca vrei sa faci pe altceva in afara de Logan care e in general masina cea mai intalnita

| Catrice a răspuns:

Mașina ta sau mașina lor.

| suntserios a răspuns (pentru Catrice):

Cum rahat sa faci pe masina ta? Tu stii cum arata o masina de scoala?

| Catrice a răspuns (pentru suntserios):

Știu destui care au făcut pe mașină lor...

| suntserios a răspuns (pentru Catrice):

Stii greșit.
Scoala de soferi se face doar pe masini cu dubla comanda omologate de RAR. Restul sunt povesti. Nu are nimeni masina personala cu dubla comanda omologata de RAR.

Răspuns utilizator avertizat
| florin926481f a răspuns:

Faci cu masina instructorului.

| Vali215 a răspuns:

Daca acea scoala are mai multe autoturisme, da, ti-ai putea alege masina pe care vrei sa faci. Mai depinde si de scoala, nu este peste tot la fel.