| Aly_Alex_1998 a întrebat:

Ma numesc Alex am 19 ani sunt din Brasov si as vrea sa lucrez intr-un servis auto ca orce e nevoie ma poate ajuta cineva! Multumesc mult!

1 răspuns:
| Vanzarici a răspuns:

Posteaza un anunt pe un site de anunturi ca si www.vanzarici.ro si scrie acolo ca cauti un loc de munca in Brasov ca mecanic auto. Dupa care poti sa spui daca ai mai avut experiente in aceat domeniu, daca ai mai lucrat la alta firma sau daca si lucrat singur la diferite ateliere sau pur si simplu daca ai lucrat pe propria masina. Poti sa spuc ce calitati ai, de exemplu: esti intelegator, poti sa lucrezi intr-o echipa dar si de unul singur si alte calitati pe care crezi ca le deti. Dupa ce ai terminat de scris poti sa postezi anuntul si sa incepi da il distribui pe Facebook pe grupuri cu locuri de munca si cu masini deoarece acel anunt va fi cartea ta de vizita sau chiar cv-ul tau. Iti urez succes!