| muziclive a întrebat:

Pentru cei din Piatra-Neamț.
În legătură cu examenul auto, ce polițiști sunt?(cum se numesc)
FUNDA

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i legal sa se faca public, o lista a angajatilor din Politia Piatra Neamt, serviciul Circulatiei.

| Kron5tadt a răspuns:

De ce le vrei numele? Vezi ca examenul nu se mai ia pe BJ, ca este prea ieftin si nu merita.

| muziclive explică (pentru Kron5tadt):

Gata,am scapat de stres?

| NakGeorge a răspuns:

Din ce stiu din Bucuresti cel putin, de la mine si multi colegi si prieteni care au mai dat de carnet, sunt sanse zero de plic cu bani la politist ca sa iti dea carnetul. Plus ca examenul se desfasoara cu un martor pe bancheta din spate care da si el cu semnatura pentru ce se intampla in masina pe toata durata examinarii.

| muziclive explică (pentru NakGeorge):

Nu era vorba de bani.Da, examenul este filmat+martorul.