| AestheticPerf a întrebat:

Pretul fiind relativ acelasi, masina acelasi an, acelasi model...sa aibe 230. 000km cu piele si navigatie sau 182. 000km fara piele, fara navigatie. Pe care ati alege-o?

Răspuns Câştigător
| UzzY475 a răspuns:

Niciodata nu vei stii km reali ai unei masini pe la noi laughing. As alege o pe cea care se prezinta cel mai bine din punct de vedere tehnic si estetic. Chiar daca are 230.000, poate sa fie muult mai buna decat cea la 182.000 daca a avut uleiul schimbat la 10.000 si totul facut la timp.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe aia cu dotari.
50. 000km in plus sau in minus, conteaza mult mai putin decat conditiile de utilizare (stil de sofat, anotimp, lungimea calatoriilor, calitatea service-ului, curatenia, parcare pe pamant/beton sau garaj, etc).

| OldSoul a răspuns:

Pe aia care e aliniata mai bine, care nu are elemente revopsite, si desigur, care functioneaza mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi și ce mașină e

| AestheticPerf explică (pentru anonim_4396):

Suzuki Grand Vitara 2008

| AestheticPerf explică (pentru anonim_4396):

Este un SuzukibGramd Vitara din 2008

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Pe mine personal nu ma intereseaza pielea si navigatia.Si acei 50. 000km nu conteaza asa mult.Mai important este cum a fost intretinuta.In concluzie as inchide ochii la dotari si KM si as alege masina care pare mai intretinuta si in care trebuie sa investesc mai puniti bani. Totusi despre ce masina e vorba?

| AestheticPerf explică (pentru ClaudiuM1997):

Un Suzuki Grand Vitara 2008

Răspuns utilizator avertizat