| Chrysstian a întrebat:

Scuzatima ca va zapacesc cu atatea intrebari, dar vreau sa stiu care este mai bun: infiniti fx, toyota land cruiser sau land rover discovery 4? Vreau un clasament.

Răspuns Câştigător
| BIS99 a răspuns:

1. Land Rover Discovery 4
2. Infiniti FX
3. Toyota Land Cruiser

| Chrysstian explică (pentru BIS99):

Dar de ce land rover discovery 4? N-am inteles ce e asa de special la ea? Infiniti fx stiu ca e mai buna ca land cruiser

| BIS99 a răspuns (pentru Chrysstian):

Are mai multe calităţi decât celelalte 2 în mediul urban, iar când porneşti tracţiunea integrală merge mai rapid decât celelalte 2.

5 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

1.Land Rover Discovery 4
2.Toyota FX
3.Infiniti Fx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amice nu mai pune atatea intrebari identice si idioate. Nici o masina nu este la fel cu alta, nici mai buna, nici mai proasta. Fiecare masina are avantaje si dezavantaje. Le pui in balanta si vezi cum iesi mai bine. Pana iti iei carnet, nu te mai uita la NFS si vezi-ti de carte si nu mai visa la masini.

| MrSoapte a răspuns:

Nu cred ca e buna exprimarea ta! intai de toate, nu stiu ce cauta Infinity, langa Land Cruiser si Discovery! Ca sa ne intelegem, Infinity e masina de oras, nici decum offroad! Daca vrei viteza, atunci mizeaza pe Infinity, ca are motoare puternice pe benzina! Daca vrei fiabilitate si siguranta, alege cu toata increderea Land Cruiser! Acum...clasamentul il faci in functie de nevoi! Daca vrei masina de oras, iei Infinity, daca vrei senzatii tari si adrenalina offroad...Land Cruiser sau Discovery!