| Schumpy a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati un link sau ceva unde se pot face chestionare pentru scoala de soferi. Imi trebuie neaparat, va rog mult, daca se poate sa fie chestionare cu intrebari ca la sala. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

Www.drpciv.ro, iti faci cont pe site si faci chestionare. Intrebarile sunt exact ca cele de la examen. De asemenea ai grija ca site-ul merge deschis doar cu Internet Explorer, exclus mozilla, opera, etc.

| Anca_3708 a răspuns:

Fa-ti un cont pe DRPCIV, acolo sunt aceleasi intrebari ca la salabig grin