| ElySl a întrebat:

Bună tuturor!
Doresc să achiziționez o mașină la mâna a doua cu preț maxim de 30.000 euro
Ce model îmi recomandați?
Preferințe: MULȚI CP, motor maxim 4500, interior superb!
M.am gandit la următoarele: BMW Seria 7, Audi A8, Audi RS6, si multe modele de la Mercedes, care este părerea voastră?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Am eu de vanzare un Subaru model Impreza XRX 2005 neimatriculat in Romania. Primul proprietar, cetatean american(statul Missouri), al doilea tot cetatean american cumparand-o ca sa i-o faca cadou fiicei mele.Vezi prezentarea masinii in video : https://www.youtube.com/watch?v=YlSAWsxSOWg

p.s. daca esti interesat, da-mi un raspuns aici, pe TPU!

Bula
| Bula a răspuns:

Cu banii aceia poti cumpara orice masina de pe pietele de mana a doua din tara, pe care sa-l personalizezi dupa preferintele tale.
Poate farurile si oglinzile vor depasi un pic bugetul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vorbim de NFS sau?

| zHeArTz a răspuns:

Audi RS6 e peste 100.000 euro...

| Black38 a răspuns:

Eu îți recomand Mitsubishi Lancer Evolution X.Motor de 2000, are 295 cp și prețul e undeva pe la 20 000.La exterior arată superb, dar nu e ca modelele pe care le-ai specificat tu, nu are dimensiunile lor.La interior fiecare e cu părerea lui. Știu, sigur n-o să-ți placă pentru că e mașină japoneză dar ieși în evidență când ai ceva mai special